Plan zajęć

WARSZTATY BUDOWANIA ROBOTÓW Z KLOCKÓW LEGO

poniedziałek – godz. 1530 – 1730

TANIEC DLA DZIECI (5 – 7 lat)

ZESPÓŁ MINI SLIDE

poniedziałek – godz. 1600 – 1700

(instruktor Natalia Gatner)

TANIEC NOWOCZESNY

 (dzieci 9 – 13 lat)

ZESPÓŁ SLIDE

poniedziałek – godz. 1700 – 1800

(instruktor Natalia Gatner)

FIT DANCE DOROŚLI

poniedziałek – godz. 1800 – 1900

(instruktor Natalia Gatner)

„KREATYWNY BRZDĄC” – ZABAWY ZE SZTUKĄ

wtorek – godz. 1615 - 1715

(instruktor Alicja Kudła)

WARSZTATY MALARSTWA I RYSUNKU

(dzieci 9 – 13 lat)

wtorek – godz. 1715 - 1815

(instruktor Alicja Kudła)

WARSZTATY MALARSTWA I RYSUNKU (młodzież od 14 lat, dorośli)

wtorek – godz. 1815 - 1915

(instruktor Alicja Kudła)

ZUMBA TONING DOROŚLI

wtorek – godz. 2015 – 2115

(instruktor Elżbieta Twardzik)

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH (PIANINO, GITARA, KEYBOARD, AKORDEON)

 

środa – od godz. 1230 

czwartek – od godz. 1230 

(instruktor Marek Lucjan)

TANIEC BRZUCHA

środa – godz. 17.30 – 18.30 – Grupa początkująca

godz. 18.30 – 20.00 – Zespół ANWAR

(instruktor Nesajem; Dominika Szeja)

MŁODZIEŻOWY KLUB SKATA

czwartek – godz. 1500 - 1630

(instruktor Wojciech Paździor)

RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE DLA DZIECI

piątek – godz. 1600 - 1730

(instruktor Maria Żebrowska)

ZUMBA DLA DZIECI

piątek – godz. 1730 – 1815

(instruktor Elżbieta Twardzik)

ZUMBA DOROŚLI

piątek – godz. 1830 – 1930

(instruktor Elżbieta Twardzik)

CHÓR „EX ANIMO”

poniedziałek godz. 1900 - 2100

(instruktor Marcin Wielgat)

CHÓR „HARMONIA”

wtorek - godz. 1800 - 2000

(instruktor Monika Stefanek)

ZESPÓŁ PIEŚNI „KOBIÓRZANIE”

czwartek – godz. 1800 - 2000

(instruktor Marcin Tuszyński)

KOBIÓRSKI TEATR KULTURALNY

wtorek - godz. 1800 - 2000

(instruktor Romuald Kłakus)

KLUB SKATA

czwartek – godz. 1730 - 2100

(instruktor Roman Jucha)

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH

każda 2-ga środa miesiąca

godz. 1800 - 2000

KOŁO EMERYTÓW I RENCISTÓW

każdy 1-szy poniedziałek miesiąca

godz. 1000 – 1200

KOŁO NAUCZYCIELI EMERYTÓW

każdy 3-ci poniedziałek miesiąca

godz. 1000 – 1200

KLUB „KREATYWNI”

każdy 1-szy poniedziałek miesiąca

godz. 1800 - 2000