Chora z urojenia – spektakl teatralny

CHORA Z UROJENIA

DoRo Tychy

Spektakl jest siódmą premierą najstarszego w Tychach Teatru (dorosłych) „DoRo” z Klubu Urbanowice Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

I znowu Wielka Literatura, i znowu świetna komedia. Tym razem „DoRo” na podstawie nieprzemijającej sztuki Moliera „Chory z urojenia” stworzył swoją interpretację pod tytułem „Chora z urojenia”, którą po tyskiej premierze z 31 maja 2023 będzie można obejrzeć w Gminnym Domu Kultury w dniu 18 października o godzinie 18.00.

Tego nie można przegapić! Znakomity tekst Moliera w adaptacji i reżyserii nie mniej znakomitego Piotra Adamczyka, bajkowe kostiumy Małgorzaty Połubok oraz autorska muzyka Adama Klemińskiego, grana na żywo na saksofonie, gwarantują ucztę nie tylko teatralną, ale po prostu artystyczną. Jeżeli dodamy do tego, znane już z profesjonalizmu, aktorstwo członków Teatru  „DoRo” – Małgorzaty Połubok, Marty Rdzanek, Kariny Gruchlik, Aleksandry Szamoty, Edyty Pajdy, Bogumiły Wieczorek, Magdaleny Imiełowskiej, Krystyny Kost, Doroty Świtalskiej, Adama Klemińskiego i Piotra Adamczyka –nikogo kochającego Teatr i Dobrą Rozrywkę nie może zabraknąć na tym wyjątkowym Wydarzeniu.

Nareszcie dowiemy się co robić, aby być wiecznie młodym, zdrowym i szczęśliwym! W świecie, gdzie szczególną uwagę zwracamy na swoje zdrowie i bezpieczeństwo koniecznie trzeba wysłuchać głosu nie kwestionowanego autorytetu – MOLIERA.

You may also like...