JESIENNE WIECZORY FILMOWE

Jesienne wieczory filmowe w Kobiórze: wieczór trzeci
Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna zaprasza do sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury w Kobiórze na trzeci Jesienny wieczór filmowy, który odbędzie się już 13 listopada (niedziela). Podobnie jak w trakcie dwóch poprzednich wieczorów, także i tym razem wyświetlimy dwa interesujące filmy.

Pierwszy – seans rozpocznie się o godzinie 18:00 – to epicki film science-fiction w reżyserii Christophera Nolana z 2014 r. Jest to opowieść o zbliżaniu się końca bytu ludzkości na Ziemi z powodu zmian klimatycznych. Jednak grupa naukowców odkrywa tunel czasoprzestrzenny, który umożliwia poszukiwanie nowego domu. W rolach głównych występują m.in.: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain czy Bill Irwin. Film powstał w międzynarodowej kooperacji: Kanada – USA – Wielka Brytania.

Natomiast druga propozycja na ten wieczór (emisja rozpocznie się około godziny 20:30), to komedia przygodowa z Robertem Redfordem i Nickiem Nolte w rolach głównych. Autor książek podróżniczych postanawia wyruszyć na wędrówkę przez Apallachy, zabierając ze sobą jednego z przyjaciół.

Oczywiście wstęp darmowy! Czekamy na Was, zaproście także rodzinę i znajomych (i tych z reala, i tych z portali społecznościowych ;-).
seans_3

You may also like...