Konkurs fotograficzny

INFORMUJEMY, że przedłużamy nabór zdjęć do konkursu fotograficznego „30-lecie samorządności w Kobiórze” do dnia 15 lutego 2021 r.

„30-lecie samorządności w Kobiórze”

W roku 2021 będziemy świętowali 30-lecie samorządności w Kobiórze. Ogłaszając ten konkurs, zależy nam aby ukazać zmiany, jakie zaszły w tym okresie czasu na terenie naszej gminy, uchwycone okiem obiektywu. Tematem zdjęć powinny być widoki przedstawiające Kobiór (zarówno samą miejscowość jak i okoliczną przyrodę) w okresie od 1991 roku do chwili obecnej. Chcemy, aby każdy autor fotografii zestawił historyczne zdjęcie dowolnego miejsca w Kobiórze w porównaniu ze stanem obecnym (para zdjęć tego samego miejsca). W Konkursie może brać udział każdy (zarówno amatorzy jak i profesjonaliści), za wyjątkiem członków Jury. Każdy uczestnik winien zgłosić minimum jedną parę zdjęć, ale nie więcej niż pięć par fotografii.

Dla autorów trzech najlepszych par zdjęć przewidziano nagrody pieniężne:

  1. Miejsce 700 zł
  2. Miejsce 500 zł
  3. Miejsce 300 zł

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną wydrukowane  w formacie A4 i wystawione na wernisażu w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze. O terminie wystawy uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie i mailowo. Zwycięzcom zostaną wręczone nagrody pieniężne. Wszyscy uczestnicy dostaną dyplomy uczestnictwa i drobne upominki. Dodatkową formą nagrody będzie publikacja zdjęć w biuletynie informacyjnym Gminy Kobiór.

konkurs foto r02

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

formularz_zgłoszeniowy_30_lat_samorzadnego_Kobióra

REGULAMIN KONKURSU

regulamin_konkursu_30lat_samorzadnego_Kobióra

 

You may also like...