Zajęcia pokazowe: kurs rysunku, język angielski.

Oferta zajęć dodatkowych dla dzieci

Firma Tutore po połączeniu z największą szkołą językową w Polsce ProfiLingua zaprasza do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych dla dzieci. Nasz ogólnopolski projekt “Back to school” proponuje Państwa dzieciom zajęcia hobbystyczne lub językowe, które pozwolą na rozwój zarówno zainteresowań jak i umiejętności na kilku płaszczyznach.


Kurs rysunku dostosowany do potrzeb uczestnika, uczący uniwersalnych technik rysunkowych, prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, studentów i absolwentów ASP, którzy dzięki swojemu doświadczeniu mogą pomóc w doskonaleniu się. Podczas lekcji uczeń może na żywo obserwować przykłady rysowane przez nauczyciela, oraz komunikować się z nim co ułatwia zrozumienie tematu. Autorski program uwzględnia zarówno podstawy rysunku realistycznego, jak i kreatywnego.

Kursy z języka angielskiego przygotowany przez naszych metodyków oparte są na podręczniku międzynarodowego wydawnictwa ET TOI. Dodatkowo oprócz zajęć stacjonarnych istnieje możliwość korzystania z interaktywnej platformy (karty pracy, testy, dodatkowe zadania, nagrania). Atutem naszych zajęć jest ciągłość kontaktu z językiem angielskim, dzięki czemu uczeń nabiera zdecydowanie lepszej sprawności i pewności siebie.

Osoby zainteresowane naszymi zajęciami zapraszamy serdecznie na bezpłatne zajęcia pokazowe w Gminnym Domu Kultury w dniu 14 września o godzinie 15.00 rysunek i 15.30 język angielski. Chcielibyśmy poznać Państwa opinię i zainteresowanie ofertą poprzez indywidualną rozmowę z przedstawicielem naszej firmy podczas zebrania z rodzicami. Cena uzależniona jest od ilości godzin.


You may also like...