Nowe zajęcia taneczne

Zapraszamy na nowe zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorów ze szkoły tańca „Dance Dont Wait”. Zajęcia będą odbywały się w środy, począwszy od 13 września. Zapisy oraz dodatkowe informacje pod nr telefonu 732 917 344.

Kids Dance 3-6 lat

Taneczne zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci przedszkolaków. Wspólna zabawa z rówieśnikami oraz poznawanie podstawowych kroków i figur tanecznych to najlepsza droga dla twojego dziecka. Muzyka i taniec uczą koordynacji oraz poprawią sprawność ruchową dzieci i działają na poprawienie i wzmocnienie poprawnej postawy ciała która jest w tym wieku bardzo ważna dla dobrego rozwoju dziecka. Uczymy dzieci podstawa z tańca towarzyskiego, hip hopu i poleczki z dodatkiem ćwiczeń baletowych na koniec zajęć które pomagają w rozciągnięciu napiętych mięśni dzieci po całym dniu zabawy i treningu.

Junior Dance 7-13 lat

Taneczne zajęcia ogólnorozwojowe przeznaczone dla dzieci w okresie szkoły podstawowej.

Na naszych zajęciach uczymy dzieci podstaw tańca towarzyskiego jak i również hip hopa z dodatkiem ćwiczeń rozciągających które pomagają w prawidłowym rozwoju mięśni dziecka.

Tego typu zajęcia przygotowują dzieci do uczęszczania na turniejach tańca w okręgu śląskim jak i ogólnopolskim dla par lub solistek. Na początek proponujemy dzieciom zajęcia raz w tygodniu, w trakcie roku po osiągnięciu większego poziomu tanecznego dajemy możliwość wybrania opcji większej liczby godzin tanecznych w tygodniu. Dzieci uczęszczające w zajęciach prowadzonych dwa razy w tygodniu naturalnie rozwijają się szybciej pod kątem trenera który je prowadzi. Zajęcia umożliwiają dostęp do turniejów tańca i obozów tanecznych które organizujemy w okresie ferii zimowych i letnich wakacji.

Latino solo dla Pań

Zajęcia taneczne z latino solo dla Pań. Są to zajęcia opierające się na tańcu i wysiłku fizycznym poprawiającym kondycje i koordynacje naszego ciała jak i również wyzwoleniu swojej kobiecości. Zajęcia świetnie wpływają na poprawę humoru i odstresowaniu się od codziennych problemów. Na tych zajęciach nauczą się panie podstawowych kroków z tańców latynoamerykańskich takich jak samba, chacha, rumba, jive z dodatkiem bachaty i salsy. Zaczniemy od podstawowych kroków i stopniowo będziemy je rozwijać w bardziej efektowne, trudniejsze układy taneczne.

You may also like...