POWRÓT KINA DO GMINNEGO DOMU KULTURY!!!

Po dość udanym pierwszym z Jesiennych wieczorów filmowych Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna zaprasza na wieczór drugi, który już w najbliższą niedzielę od 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury.
W programie dwa ciekawe filmy. Tym razem sięgniemy także po dorobek kinematografii europejskiej – jednym wyświetlonych z filmów będzie produkcja brytyjska.

Pierwszy film opowiada o genialnym naukowcu, rozwoju jego choroby, rodzącej się miłości i rozpadzie małżeństwa. Film w 2015 roku został uhonorowany statuetką Oskara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Ponadto zgarnął także wiele innych nagród filmowych. Obraz wyreżyserował James Marsh, a występują w nim m.in.: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Charlie Cox czy Emily Watson.

Natomiast na drugim z filmów możemy doznać nieco strachu. Wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha obraz opowiada o przeżyciach małżonki, która po aresztowaniu męża poddaje się eksperymentalnej terapii psychiatrycznej. Ta zamienia jej życie w piekło. W filmie grają m.in. Jude Law, Rooney Mara, Catherine Zeta-Jones czy Channing Tatum.

Zapraszamy na ciekawe kino bez reklam, popcornu.
Cykl seansów pt. Jesienne Wieczory Filmowe jest realizowany dzięki dotacji udzielonej nam przez Centrum Społecznego Rozwoju z Łazisk Górnych z programu Działaj Lokalnie Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.
seans_2

You may also like...