Teatr dla dorosłych „CHOP OD MOJIJ BABY”

W piątek 18 czerwca 2021 r. o godzinie 19.00, w Gminnym Domu Kultury bieruński Teatr dla Dorosłych wystawi sztukę pt. „CHOP OD MOJIJ BABY”.

Przedstawienie „Chop od mojij baby”  to ogromna dawka pozytywnej energii, bo komedia wg tekstu Marcina Melona i w reżyserii Joanny Lorenc opowiada o trudnych relacjach damsko-męskich i męsko-męskich, zwłaszcza, że kobieta (matka, żona i kochanka) jest raczej nieprzewidywalna, ma wiele przymiotów, ale i wiele potrzeb. Te ostatnie próbują zaspokoić partnerzy głównej bohaterki – Any. Od pierwszej sceny widzowie raczeni są humorem. Śmiać się można z niezbyt rozgarniętego, ale sympatycznego chopa Any jak i pozostałych bohaterów. „Chop od mojij baby” to klasyczna komedia pomyłek, w których gubią się wszyscy bohaterowie. Czy znajdą dla siebie korzystne rozwiązanie swych problemów i  czy zaspokoją potrzeby Any? Tego można dowiedzieć się tylko oglądając spektakl do samego końca.

 Ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną, na spektakl obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w GDK w godzinach jego urzędowania tj. poniedziałek, wtorek i czwartek od 8.00 do 19.00; w środę i piątek od 8.00 do 16.00. Ilość miejsc ograniczona.

chop mojej baby got 01

You may also like...